TAKIMININ SANA Ä°HTÄ°YACI VAR

 

Şehrimizin en önemli markası ve ülkemizin köklü kulüplerinden olan Gaziantepspor’umuzu bulunduğu bu konumdan yukarılara çıkarmak için onurlu ve gururlu bir savaş veriyoruz. Her zamankinden daha çok desteğe, birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu savaşta takımının gücüne güç katan taraftarlarımızın ve şehrimizin desteğine sonuna kadar ihtiyacımız var. Unutmayalım ki; Gaziantepspor, Gaziantep şehrinin takımı. Taraftarın ve Şehrin desteğine şuan herkesten daha çok ihtiyaç duyuyor.

 

“Hep birlikte daha güçlüyüz”

 

Yeni Valimiz Sayın Davut Gül, Pazar günü oynanacak olan Manisaspor maçına gideceğini ve tüm Gaziantepli taraftarları da stadyumda görmek istediğini belirtti. Bizlerde Gaziantepspor’un taraftar desteğine sonuna kadar ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde Kırmızı-Siyahlı takımına gönül veren tüm sporseverleri ve taraftarlarımızı TFF 2.Lig’in 12.haftasında 11 Kasım Pazar günü saat 13.00’da Gaziantep Kalyon Stadyumunda oynayacağımız Manisaspor maçına davet ediyoruz. Unutmayalım ki; hep birlikte daha güçlüyüz. Takımının sana ihtiyacı var!

 

 

Gaziantepspor Kulübü

 

 

 

Facebook
Twitter
KONU : ANTRENMAN
TARİH : 17 Ocak 2019 Perşembe
SAAT : 15.00
YER : Celal Doğan Tesisleri
AÇIKLAMA : Antrenman Basın ve Taraftara açık.
 • 2. Hafta


  İnegölspor


  Gaziantepspor
  08 Eylül 2018 Cumartesi / 16.30
  İnegöl İlçe Stadyumu
 • 1. Hafta


  Gaziantepspor
  1-0

  Ankara Demirspor
  2 Eylül 2018 Pazar / 16.00
  Gaziantep Stadyumu
S TAKIM O G B M Puan
0 Gaziantepspor 0 0 0 0 0
 
 
 
 
Gaziantepspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
Tüm Hakları Gaziantepspor Kulübüne Aittir.
Gaziantepspor © 1969 - 2011