ŞİMDİ DESTEK ZAMANI

"Takımının sana ihtiyacı var"

 

Şehrimizin en önemli markası ve ülkemizin köklü kulüplerinden olan Gaziantepspor’umuzu bulunduğu bu konumdan yukarılara çıkmak için onurlu ve gururlu bir savaş veriyoruz. Her zamankinden daha çok desteğe, birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu savaşta takımının gücüne güç katan taraftarlarımızın ve şehrimizin desteğine sonuna kadar ihtiyacımız var. Unutmayalım ki; Gaziantepspor, Gaziantep şehrinin takımı. Taraftarın ve Şehrin desteğine şuan herkesten daha çok ihtiyaç duyuyor.

 

Gaziantepspor Kulübünün daha iyi yerlere gelmesi için şahsım ve Yönetim Kurulu arkadaşlarım gece, gündüz demeden sıkı bir şekilde çalışarak, elimizden geleni yaptığımızın bilinmesini isteriz. Bu zorlu süreçte tüm yapılanları zamanla tüm taraftarlarımız ve camiamız görecektir. Ancak benim büyük Gaziantepspor taraftarından tek isteğim var; Lütfen maçlara gelin ve takımınıza sahip çıkın. Bizler mali anlamda kulübün sıkıntılarını gidermeye çalışırken sizlerin de tribünlere gelerek takımınıza destek çıkmanız gerektiğine inanıyorum.

 

Oyuncularımızın sahada moral ve motivasyonu için olmazsa olmazı olan taraftarlarımızın, tribünden vereceği destek çok çok önemlidir. Özellikle son haftalarda iyi bir mücadele ortaya koyan ve ancak sonuca ulaşamayan futbolcularımızın bu hasrete Pazartesi akşamı Boluspor maçıyla son vereceklerine inanıyoruz. Galibiyet hasretine son vermek için taraftar desteğine de ihtiyacımız var. Boluspor maçına gelerek tribünleri doldurun ve coşkulu bir şekilde takımımıza destek olalım.

 

"Gaziantepspor yok olmasın"

 

Sosyal Medya'da "Gaziantepspor yok olmasın" sloganı ile takımına sahip çıkan değerli taraftarlarımızı tribünlerde de görmek istiyoruz. Sizler tribüne gelir, takımınıza destek olursanız, inanın bu korkunç tünelden çıkmamız çok daha kolay olacaktır. Takımımızın sadece sizin desteğine ihtiyacı vardır. Gaziantepspor için bir tek olumlu iş yapmayan ve sürekli sosyal medya üzerinden şahsım ve yönetim kuruluma karalama kampanyası yapanlara kesinlikle itibar etmeyin. Herkes zamanı geldiğinde Gaziantepspor için neler yaptığımızı görecektir.

 

“Hep birlikte daha güçlüyüz”

Taraftar desteğine sonuna kadar ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde Kırmızı-Siyahlı takımına gönül veren tüm sporseverleri ve taraftarlarımızı Lig’in 12.haftasında 20 Kasım Pazartesi günü saat 18.00’da Gaziantep Stadyumunda oynayacağımız Boluspor maçına davet ediyoruz. Unutmayalım ki; hep birlikte daha güçlüyüz.

 

Huzeyfe Durmaz

Gaziantepspor Kulübü Başkanı

 

 

 

Facebook
Twitter
KONU : ANTRENMAN
TARİH : 10 Eylül 2018 Pazartesi
SAAT : 16.00
YER : Celal Doğan Tesisleri
AÇIKLAMA : Antrenman Basın ve Taraftara açık.
 • 2. Hafta


  İnegölspor


  Gaziantepspor
  08 Eylül 2018 Cumartesi / 16.30
  İnegöl İlçe Stadyumu
 • 1. Hafta


  Gaziantepspor
  1-0

  Ankara Demirspor
  2 Eylül 2018 Pazar / 16.00
  Gaziantep Stadyumu
S TAKIM O G B M Puan
0 Gaziantepspor 0 0 0 0 0
 
 
 
 
Gaziantepspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
Tüm Hakları Gaziantepspor Kulübüne Aittir.
Gaziantepspor © 1969 - 2011