Başkan Hasan Şahin

Gaziantepspor yeniden diriliş mücadelesi vermektedir.

 

Yarım asırlık tarihi ile Türk Futboluna birçok yıldız oyuncu kazandıran ve marka değeri ile Gaziantep’in tanıtımında önemli bir yere sahip Gaziantepspor’umuz var olma ve yeniden diriliş mücadelesi vermektedir.

 

Gaziantepspor’un tarihin tozlu sayfalarında yerini almaması için taşın altına elini koyarak büyük bir mücadele veren başta şahsım ile Yönetim Kurulumuzda bulunan arkadaşlarım maddi manevi sorunları aşmak için birçok proje üzerinde gece gündüz çalışmaktadır. Hiçbir geliri olmayan Kulübümüz için çeşitli kampanyalar başlatılarak maddi sorunları çözmek için adımlar atılmıştır. Bu kampanyalardan biri olan 27 bin Kombine kampanyasına eski futbolcularımız, teknik adamlar, sanayici ve esnafımızdan çok önemli destek gelerek Gaziantepspor’u yalnız bırakmamış ve destek olmuşlar, olmaya da devam etmektedirler.

 

Ancak geldiğimiz noktada aldığımız duyumlar artarak devam eden kampanyamıza olan desteğin önünü kesmek adına bazı karanlık ellerin devreye girdiği ve 27 bin Kombine Kampanyamıza verilen desteği kesmek için uğraş verildiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Bu kirli işlere giren ve Gaziantepspor’un önünü kesmek isteyenlerin şunu çok iyi bilmesi gerekmektedir ki; BAŞARAMAYACAKLAR. Her kim olursa olsun bu kumpası yapanları ve kampanyalarımıza engel olmaya çalışanları, tüm resmi sosyal medya platformlarımızdan isim isim ifşa edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Kimseden korkmadan yolumuza devam edeceğiz ve Gaziantepspor için gece gündüz çalışacağız.

 

Saygılarımla.

 

Hasan ŞAHİN

Gaziantepspor Kulübü Başkanı

 

 

 

Facebook
Twitter
KONU : ANTRENMAN
TARİH : 17 Ocak 2019 Perşembe
SAAT : 15.00
YER : Celal Doğan Tesisleri
AÇIKLAMA : Antrenman Basın ve Taraftara açık.
 • 2. Hafta


  İnegölspor


  Gaziantepspor
  08 Eylül 2018 Cumartesi / 16.30
  İnegöl İlçe Stadyumu
 • 1. Hafta


  Gaziantepspor
  1-0

  Ankara Demirspor
  2 Eylül 2018 Pazar / 16.00
  Gaziantep Stadyumu
S TAKIM O G B M Puan
0 Gaziantepspor 0 0 0 0 0
 
 
 
 
Gaziantepspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
Tüm Hakları Gaziantepspor Kulübüne Aittir.
Gaziantepspor © 1969 - 2011