Başkanımız Hasan Şahin

Tesislerimiz faal olarak kullanılmaktadır

 

Üzülerek belirtmek isteriz ki; Kulübümüzün eski başkanlarından Celal Doğan’ın son günlerde bazı medya organlarında Gaziantepspor ile ilgili yaptığı asılsız açıklamalarına hoşgörü göstermemiz mümkün değildir.

 

Sayın Celal Doğan her yaptığı açıklamada Gaziantepspor’un kapısına kilit vurulduğu, tesislerde elektrik ve suyun olmadığını, metruk halde bulunduğunu sürekli beyan etmektedir. Gaziantepspor Tesislerine gelmeden, son durumunu görmeden kulaktan duyma fısıltılar ile siyasi amaç uğruna yaptığı bu tarz açıklamalarını kınıyor, kendisini doğruları konuşmaya davet ediyoruz. Gaziantepspor markasının kimler tarafından bu hale getirildiğini tüm sporseverler ve kamuoyu en açık şekilde bilmektedir. Bu hale getirenlere de Kulübü kimin teslim ettiğini Sayın Celal Doğan’ın açıklamasını ve bu konulardan da bahsetmesini önemle rica ederiz. Tüm sporseverler ve taraftarlarımız bilmelidir ki; tesislerimizin kapısı tüm medya ve sporseverlere açıktır. Tesislerimizin elektrik ve suyu kesik değildir. Bakım onarımı gün be gün yapılmaktadır ve şuan faal olarak alt yapı oyuncu gruplarımız tesislerimizde antrenman yaparak maçlarına çıkmaktadır.

 

Ayrıca belirtmek isteriz ki; son günlerde sürekli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin’in Gaziantepspor için hiçbir şey yapmadığı yönünde kamuoyunda algı oluşturulmaya çalışıldığını görmekteyiz. Sayın Şahin, gerek Bakanlık gerekse Başkanlık yaptığı dönemlerde Gaziantepspor için yaptıkları ve verdiği mücadeleyi çok iyi bilmekteyiz. Sayın Şahin her zaman Gaziantepspor’umuzun yanında olmuş ve halen de maddi manevi olmaya devam etmektedir. Gaziantepspor’umuz için geliştirdiğimiz projelere destek vermekte ve yakından takip etmektedir.

 

Tüm sporseverler bilmelidir ki; Gaziantepspor Kulübü’nün şuan tespit edilen borç miktarı toplam da 200 Milyon TL civarlarındadır. Hiçbir geliri olmayan Kulübün bu borcun altından kalkması ve eski günlerine dönmesi ancak uzun vadede sağlam temellere dayalı yapılan projeler ile olacaktır. 1 SMS dahi atıp takımına maddi destek vermeyen, Kulüp tarafından ücretsiz verilen maç biletlerini para ile satanlar ile Gaziantepspor kurtarılamaz ve hiçbir yere varılamaz.

 

Taşıma su ile değirmen dönmez. Gaziantepspor’umuz için kalıcı gelir kaynakları ve şeffaf bir yapı oluşturmak, tüm şehri kucaklayacak bir anlayış ile bir yerlere varabileceğimizi tüm kesimlerin bilmesi gerekmektedir. Vakit kaybedilmeden Gaziantepspor Tesisleri Spor Köyü haline getirilmeli ve her yaş grubuna hitap edecek şekilde Futbol Okulları açılarak bu şehrin sporcu alt yapısı oluşturulmalıdır. Gaziantepspor, tarihinin en başarılı dönemlerini kendi yetiştirdiği oyuncular ile ortaya koymuştur. Tarihimizden ders çıkararak yolumuza devam etmeli, sadece Gaziantepspor için değil tüm takımlarımız için sporcu yetiştirmemiz, Şehrimizi başarılı kılacaktır.

 

Sayın Adalet Bakanımız Abdülhamit Gül, Sayın Valimiz Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin’in öncülüğünde tüm Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız ve Sanayicilerimizin desteği ile Gaziantep Şehrini tekrar dan Futbol Şehri yapma olanaklarımız fazlası ile mevcuttur.

 

 

Saygılarımızla,

 

Hasan ŞAHİN

Gaziantepspor Kulübü Başkanı

 

 

 

 

Facebook
Twitter
KONU : ANTRENMAN
TARİH : 17 Ocak 2019 Perşembe
SAAT : 15.00
YER : Celal Doğan Tesisleri
AÇIKLAMA : Antrenman Basın ve Taraftara açık.
 • 2. Hafta


  İnegölspor


  Gaziantepspor
  08 Eylül 2018 Cumartesi / 16.30
  İnegöl İlçe Stadyumu
 • 1. Hafta


  Gaziantepspor
  1-0

  Ankara Demirspor
  2 Eylül 2018 Pazar / 16.00
  Gaziantep Stadyumu
S TAKIM O G B M Puan
0 Gaziantepspor 0 0 0 0 0
 
 
 
 
Gaziantepspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
Tüm Hakları Gaziantepspor Kulübüne Aittir.
Gaziantepspor © 1969 - 2011