Başkanımız Huzeyfe Durmaz''ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

 

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e "Başöğretmen" unvanı veriliş günü olan 24 Kasım’ı, aynı zamanda "Öğretmenler Günü" olarak kutlamaktayız.

 

Öğretmenlerimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün eseri ve bizlere emaneti olan bu vatanın bugünlere gelmesinde emeği geçen onurlu, gururlu kahramanlarıdırlar. Bir toplum eğitimcisine ne kadar değer verirse geleceğine de o derece güvenle bakar. Eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyip, ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarma gayreti içerisinde olan, doğruyu, güzeli, iyiyi, yeniliği ve yenileşmeyi savunan, geleceğin ışık saçan aydınlık nesillerini büyük bir sabır ve özveri ile yetiştiren öğretmenlerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

 

Başta, Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aramızdan ayrılan eğitim camiasının tüm değerli mensuplarını rahmetle anıyor, tüm milli eğitim camiasına eğitim ve öğretim çalışmalarında başarılar diliyorum.

 

 

Huzeyfe Durmaz

Gaziantepspor Kulübü Başkanı

 

 

 

 

Facebook
Twitter
KONU : ANTRENMAN
TARİH : 10 Eylül 2018 Pazartesi
SAAT : 16.00
YER : Celal Doğan Tesisleri
AÇIKLAMA : Antrenman Basın ve Taraftara açık.
 • 2. Hafta


  İnegölspor


  Gaziantepspor
  08 Eylül 2018 Cumartesi / 16.30
  İnegöl İlçe Stadyumu
 • 1. Hafta


  Gaziantepspor
  1-0

  Ankara Demirspor
  2 Eylül 2018 Pazar / 16.00
  Gaziantep Stadyumu
S TAKIM O G B M Puan
0 Gaziantepspor 0 0 0 0 0
 
 
 
 
Gaziantepspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
Tüm Hakları Gaziantepspor Kulübüne Aittir.
Gaziantepspor © 1969 - 2011