GAZÄ°ANTEPSPOR YARDIM KAMPANYASI

"Tarih'ine Sahip Çık! DESTEK yaz 5027'ye Gönder"

 

Türk Futbol tarihinin köklü çınarlarından olan Gaziantepspor’umuzun zor günler geçirdiği bu dönemde bir tarihin gözümüzün önünde yok olmasına asla izin vermeyeceğiz.

 

50 yıllık tarihi ile Türk Sporuna sayısız sporcular kazandıran, Şehrimizin en büyük markası olan Gaziantepspor’umuzu yaşatmak adına Gaziantep Şehrinden, Sanayicisinden, Esnafından ve en büyük destekçimiz olan Taraftarlarımız ile Anadolu’nun tüm renklerinden, Yurt dışında yaşayan Gaziantepspor’a ve Anadolu’ya gönül vermiş tüm vatandaşlarımızdan destek beklemekteyiz.Gaziantepspor’a yapacağınız her türlü katkı, yaşatılması adına atılmış koca bir adım olacaktır.

 

“DESTEK yaz 5027’ye Gönder, Büyük Çınarı Yaşatalım” kampanyasına Anadolu'nun tüm renklerinin sahip çıkmasını ve bizleri desteklemesini talep ediyoruz.

 

Türkiye’nin ve Dünyanın her yerinden desteğinizi bekliyoruz…

Unutmayın Başka Gaziantepspor yok… DESTEK yaz 5027’ye Gönder!

 

SMS bağışlarınız ile Kulübümüze destek olmak için cep telefonunuz ile tüm GSM operatörlerine bağlı faturalı ve faturasız hatlardan bağış yapabilirsiniz. DESTEK yaz 5027’e gönder 5 TL tutarında bağış yap.

 

 

Verdikleri desteklerle kulübümüze güç olan, tribünde yaptıkları tezahüratlarla takımımızı ateşleyen, öğrencisinden işçisine, iş adamından esnafına kadar son kuruşunu Gaziantepspor için harcamayı göze alan ve Kırmızı-Siyah renklere gönül veren cefakâr taraftarlarımıza ve halkımıza teşekkür ederiz.

 

Gaziantepspor Yardım Kampanyası, Gaziantep Valiliğimizin izni ve Sayın Valimiz Ali Yerlikaya’nın destekleri ile başlatılmıştır.

 

 

 

Facebook
Twitter
KONU : ANTRENMAN
TARİH : 17 Ocak 2019 Perşembe
SAAT : 15.00
YER : Celal Doğan Tesisleri
AÇIKLAMA : Antrenman Basın ve Taraftara açık.
 • 2. Hafta


  İnegölspor


  Gaziantepspor
  08 Eylül 2018 Cumartesi / 16.30
  İnegöl İlçe Stadyumu
 • 1. Hafta


  Gaziantepspor
  1-0

  Ankara Demirspor
  2 Eylül 2018 Pazar / 16.00
  Gaziantep Stadyumu
S TAKIM O G B M Puan
0 Gaziantepspor 0 0 0 0 0
 
 
 
 
Gaziantepspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
Tüm Hakları Gaziantepspor Kulübüne Aittir.
Gaziantepspor © 1969 - 2011