Gaziantepspor Mobil Uygulaması Yayında

App Store ve Android Store'da!

 

Gaziantepspor’umuzun mobil uygulaması yayında, spor kulüplerine internet tabanlı iletişim uygulamaları üreten Juubel AŞ Teknolojileri’nin desteği ile Gaziantepspor Mobil uygulaması ücretsiz olarak yayına başladı. Taraftarlarımız Mobil uygulamamızı App Store ve Android Store’lardan Gaziantepspor yazarak ücretsiz indirebilecekler.

 

Yönetim, taraftar, futbolcu ve sponsor dörtlüsünü birleştiren mobil uygulamamızı indirebilir, takımınıza destek olabilirsiniz. Siz de Gaziantepspor Mobil Uygulamasını indirebilir, uygulama içerisinden paket satın alarak Gaziantepspor’a destek olabilirsiniz.

 

Gaziantepspor Mobil Uygulaması ile uygulamamızdan paket satın alan esnaf ve iş yerlerinde telefonunuzdaki uygulamayı göstererek indirim hakkı kazanabilirsiniz.

 

"Destek sizden, Gaziantepspor’u Yaşatmak bizden”

 

Başkanımız Hasan Şahin, “Gaziantepspor’umuza destek olmak ve bu koca çınarı yaşatmak için Gaziantepspor Mobil Uygulamasını Tüm Taraftarlarımızın, Gaziantep Halkının ve Gaziantepspor’a gönül veren tüm sporseverlerin indirmesini” istedi.

 

Uygulamayı indiren ve uygulama içerisinden paket satın alan esnafların hem Gaziantepspor’umuza destek ve katkı sağlayacaklarını hem de etkin bir şekilde işyerlerinin tanıtımını yaparak daha fazla kitlelere ulaşacağını ifade eden Başkanımız Şahin, ”Gaziantepspor mobil uygulaması indirildiği takdirde paket sahibi iş yerlerinden indirim kazanılacağını hatırlatarak Destek sizden, Gaziantepspor’u yaşatmak bizden” dedi.

 

 

 

Facebook
Twitter
KONU : ANTRENMAN
TARİH : 17 Ocak 2019 Perşembe
SAAT : 15.00
YER : Celal Doğan Tesisleri
AÇIKLAMA : Antrenman Basın ve Taraftara açık.
 • 2. Hafta


  İnegölspor


  Gaziantepspor
  08 Eylül 2018 Cumartesi / 16.30
  İnegöl İlçe Stadyumu
 • 1. Hafta


  Gaziantepspor
  1-0

  Ankara Demirspor
  2 Eylül 2018 Pazar / 16.00
  Gaziantep Stadyumu
S TAKIM O G B M Puan
0 Gaziantepspor 0 0 0 0 0
 
 
 
 
Gaziantepspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
Tüm Hakları Gaziantepspor Kulübüne Aittir.
Gaziantepspor © 1969 - 2011