KAMUOYUNA DUYURU

 

Sevgili Gaziantepliler; Gaziantep şehrimizde yaşayan tüm Gaziantepspor’lular.

 

Kulübümüzün zorlu bir sürecinden sonra Yönetim Kurulu görevinin başına gelmiştir. Yönetim Kurulunun ilk işi olarak takımı toparlayarak antrenmanlarına başlatmıştır. 

 

İlk olarak hocamız Bünyamin Süral ve ekibiyle anlaşılmıştır. Bunun yanında acil ihtiyaç olan sağlık kontrolleri yapılmıştır. Sağlık hizmetleri Hikmet Sevcan tarafından Sevgi Hastanesi sponsorloğunda yapılmıştır. Bu süreçten sonra antrenman ve maç malzemeleri Yönetim Kurulu tarafından hazırlanmıştır. Hızlı bir şekilde futbolcularımızın lisansları tamamlanmıştır. Lisans işlemleriyle ilgili değişik çevrelerde takımımızın lisansları yetiştiremeyeceği anlamında söylentiler çıkmıştır. Bu anlamda bizim lisansları son güne bırakmamızın tek sebebi takımımızın antrenmanına çıkan futbolcular arasında hangilerinin kadroya alınmasıyla ilgili hocamızın raporu beklenmiştir. Bu raporu son gün istemiş bulunmaktayız. Sebebi de lisansların boşa gitmemesi anlamında yönetimimiz tarafından değerlendirme yapılmıştır.

 

Gaziantepspor büyük bir kulüptür. Bu tarz zorlukların üstesinden gelecek bir camiadır. Bu kadar basit söylemlerle bu takımı yıpratmak hiç bir kimseye bir fayda sağlamayacaktır. 

Gaziantepspor'a şehrimiz sahip çıkmaktadır. Ben Turizm sahibi Halil Özkeleş'e Gaziantepspor adına bize vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyoruz.

 

Yeni formalarımızın dizaynlarıyla ilgili şehirden ve Türkiye genelinde de almış olduğumuz yüzbinlerce destekçilerimiz bu anlamda kulübümüze mail, sosyal medya ve telefon yollarıyla bu tarz çalışmayı yaptığımız için teşekkür ediyorlar. Bu anlamda Gaziantep şehrinin takıma olan Gaziantepspor'a bu formaların çok anlam taşıdığını ifade ettiler. Bizim düşüncemiz bu formaların üzerinde yazan 6317 şehidimizin Gaziantep şehrinin, Gaziantepspor kulübünün bu şehitlerin sayesinde bu günlere geldiğini ifade ediyor.

 

Bugünde Gaziantepspor içinde Milli mücadele günüdür. Gaziantepspor kulübümüz bu Milli mücadeleden zaferle ayrılacaktır. Nasıl ki 6317 şehitlerimizle Gaziantep şehrimizi savunduysak bugün de bu şehrin Gaziantepspor'u bu anlayışla  bu zorlu dönemi atlatacağını yönetim kurulu olarak inanmaktayız. 

 

Gaziantepspor bu şehrin takımıdır ve bu şehrin insanları kulübüne sahip çıkacaktır. 

Bu anlamda yapmış olduğumuz açıklamaların hiç bir şekilde yanlış anlaşılmamasını dilemekteyiz. Her şey Gaziantep şehri ve Gaziantepspor için. Yönetim Kurulumuz bu bilinç içinde Gaziantepspor'u layık olduğu yere getirecektir.  

 

Saygılarımızla...

 

Gaziantepspor Kulübü Yönetim Kurulu

 

 

 

Facebook
Twitter
KONU : ANTRENMAN
TARİH : 10 Eylül 2018 Pazartesi
SAAT : 16.00
YER : Celal Doğan Tesisleri
AÇIKLAMA : Antrenman Basın ve Taraftara açık.
 • 2. Hafta


  İnegölspor


  Gaziantepspor
  08 Eylül 2018 Cumartesi / 16.30
  İnegöl İlçe Stadyumu
 • 1. Hafta


  Gaziantepspor
  1-0

  Ankara Demirspor
  2 Eylül 2018 Pazar / 16.00
  Gaziantep Stadyumu
S TAKIM O G B M Puan
0 Gaziantepspor 0 0 0 0 0
 
 
 
 
Gaziantepspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
Tüm Hakları Gaziantepspor Kulübüne Aittir.
Gaziantepspor © 1969 - 2011