KAMUOYUNA DUYURU

 

Başkanımız Hasan Şahin; "Göztepe Türk futbolumuzun Trabzonspor'dan önce Anadolu devrimini başlatmış rahmetli Adnan Süvari yönetiminde Gürsel Aksel, kaleci Ali, Nevzat Güzel ırmak, Fevzi Zemzemli kadrosuyla Fuar Şehirleri kupasında ülkemizi başarıyla temsil etmiş güzide bir kulüptür.

 

Göztepe geçen sezon yıllar sonra hasret kaldığı süper lige çıkarken her futbolsever gibi mutlu olduk. Taki bazı gerçekleri öğrenene kadar buradan Sayın Göztepe ikinci başkanı Talat Papatya ve diğer yöneticilere sesleniyorum. Göztepe, Kızılların entrikasıyla 3 oyuncuyu renklerine bağlarken Gaziantepspor bugün yaşam mücadelesi yapmaktadır. Biz bu işin peşini sonuna kadar bırakmayacağız. Gaziantepspor'un, Göztepe’de hakkı vardır ve bu hak Mehmet Sepil, Mustafa Kızıl işbirliğiyle olan bir haktır. Mehmet Sepil batan gemiden mal kaçıran bir ganimet avcısından hiçbir farkı yoktur.

 

Gaziantepspor Kulübüne dinamit koymuş, kulübün sadece bugünlerini değil yarınlarını da çalmış Kızıl ailesinden Mustafa Kızıl ile Göztepe Kulübü başkanı Mehmet Sepil işbirliği kulübümüzü derinden yaralanmıştır. Bizi asıl yaralayan olay ise İsviçre’de menajerlik bürosu bulunan Kızılların yeğeni Abdurrahman Bayındır'ın Serkan, Doğanay, Reis, Ghilas transferleri sonrası Göztepe’de işe başlamıştır.

 

Birçok Avrupa kulübünün yakın markajında olan İngiltere Premier Liginden teklifler alınan genç oyuncumuz Serkan Bakan ile kadromuzda bulunan Nabil Ghilas transferlerinde Gaziantepspor Kulübünün yarınları çalınmıştır. Olayın başrolünde Mustafa Kızıl ile yeğeni menajer Abdurrahman Bayındır vardır. Doğanay, Serkan ve Ghilas transferlerinden Gaziantepspor Kulübü kasasına bir kuruş para girmezken Mehmet Sepil, Kızılların oyununa ortak olmuştur.

 

 

 

Facebook
Twitter
KONU : ANTRENMAN
TARİH : 10 Eylül 2018 Pazartesi
SAAT : 16.00
YER : Celal Doğan Tesisleri
AÇIKLAMA : Antrenman Basın ve Taraftara açık.
 • 2. Hafta


  İnegölspor


  Gaziantepspor
  08 Eylül 2018 Cumartesi / 16.30
  İnegöl İlçe Stadyumu
 • 1. Hafta


  Gaziantepspor
  1-0

  Ankara Demirspor
  2 Eylül 2018 Pazar / 16.00
  Gaziantep Stadyumu
S TAKIM O G B M Puan
0 Gaziantepspor 0 0 0 0 0
 
 
 
 
Gaziantepspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
Tüm Hakları Gaziantepspor Kulübüne Aittir.
Gaziantepspor © 1969 - 2011