KAMUOYUNA DUYURU

 

Gaziantepspor’umuz 50 Yıllık tarihi ile Gaziantep Şehrini başarı ve onurla Ülkemiz ve Ülkemiz dışında temsil etmiştir. Tarihi boyunca yetiştirdiği ve Türk Futboluna sunduğu birçok yetenekli oyuncular ile adından çokça söz ettirmiş ve Avrupa Kupalarında oynadığı maçlar ile Şehrimizin tanıtımını gururla yapmıştır. Gaziantepspor bir Tarih’tir. 50 Yılık tarihi boyuncu geçmişte bu tarihten nemalananlar ne yazık ki zor günlerinde tarihine sırt çevirmiştir.

 

Kulübümüz maddi olarak ayakta durabilmek, yaşayabilmek umudu ile koca çınarın maçlara çıkması ve yeni yetenekleri Türk Futboluna kazandırmak adına SMS yardım kampanyası düzenlemiş ancak kampanyanın geride kaldığı 4 aylık süre içinde şu ana kadar toplamda sadece 6 Bin TL gelir elde etmiştir. Kulübümüzün maçlara çıkması ve yaşaya bilirliğini sürdürebilmesi için Futbolcu, Personel, Deplasman ve diğer yaşamsal giderler için en azami aylık masraf giderleri 175 Bin TL’dir. Bir kez daha söyleyelim ki; Gaziantepspor Kulübünün tüm gelirlerine temlik ve haciz konulmuştur. Kulübümüzün yaşaması için Türkiye Futbol Federasyonu ve Spor Toto Teşkilatındaki gelirlerinden bir tek damla su dahi verilmemektedir.

 

1 SMS atıp veya maçlarına gelip 1 bilet dahi alarak kulübüne destek olmayan bir takım çevreler ne yazık ki sabah akşam bizleri eleştirmektedir. Kulübümüzün maddi durumu ortada iken maçlara çıkması için mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz. Tüm Kamuoyunun bilmesini isteriz ki; Gaziantepspor’un geldiği bu noktada her zaman bizlere destek olan Sayın Valimiz Davut Gül ile Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin’in maddi-manevi destekleri ile kırmızı-siyahlı takımımız TFF 2.Lig’in 2.yarısında da Gaziantep Şehrinin temsili için zor şartlarda da olsa maçlara çıkmaya devam edecektir.

 

Saygılarımızla.

 

 

Hasan ŞAHİN

Gaziantepspor Kulübü Başkanı

 

 

 

Facebook
Twitter
KONU : ANTRENMAN
TARİH : 17 Ocak 2019 Perşembe
SAAT : 15.00
YER : Celal Doğan Tesisleri
AÇIKLAMA : Antrenman Basın ve Taraftara açık.
 • 2. Hafta


  İnegölspor


  Gaziantepspor
  08 Eylül 2018 Cumartesi / 16.30
  İnegöl İlçe Stadyumu
 • 1. Hafta


  Gaziantepspor
  1-0

  Ankara Demirspor
  2 Eylül 2018 Pazar / 16.00
  Gaziantep Stadyumu
S TAKIM O G B M Puan
0 Gaziantepspor 0 0 0 0 0
 
 
 
 
Gaziantepspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
Tüm Hakları Gaziantepspor Kulübüne Aittir.
Gaziantepspor © 1969 - 2011