KAMUOYUNA DUYURU

Futbolcu Sözleşme Fesihleri Hakkında Bilgilendirme

 

Kulübümüz yetkili birimlerinin futbolcu dosyaları üzerinde yapmış oldukları incelemelerde, Gaziantepspor Kulübü futbolcuları Barış Yardımcı, Nabil Ghilas, Doğanay Kılıç ve Serkan Bakan’ın Kulübümüz ile olan sözleşmeleri aynı tarihlerde eski Yönetici Mustafa Kızıl’ın imzası ile fesh yapıldığı görülmektedir. Yapılan muhasebe kayıtları incelemesinde bu futbolcuların satışından Gaziantepspor Kulübü’ne bonservis bedeli ödenmediği ve banka hesaplarına hiçbir ücret girmediği anlaşılmıştır. Ayrıca Beşiktaş Kulübü’ne transfer olan Futbolcu Orkan Çınar’ın sözleşmesi de yine Mustafa Kızıl imzası ile fesh yapılmış olup, bu oyuncunun satışında yapılan Protokol’ün Kulüp evraklarında bulunmadığı anlaşılmış ve Beşiktaş Kulübü’nden bir kopyasının üst yazı ile istenmesine rağmen henüz tarafımıza bilgi verilmemiştir.

 

Gaziantepspor Kulübünü içinde bulunduğu bu duruma sokanlardan sonuna kadar hesap sorulacak, tüm evraklar titizlikle incelenecek ve adli tüm girişimler yapılacaktır.

 

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

 

 

Hasan ŞAHİN

Gaziantepspor Kulübü Başkanı

 

 

 

Facebook
Twitter
KONU : ANTRENMAN
TARİH : 17 Ocak 2019 Perşembe
SAAT : 15.00
YER : Celal Doğan Tesisleri
AÇIKLAMA : Antrenman Basın ve Taraftara açık.
 • 2. Hafta


  İnegölspor


  Gaziantepspor
  08 Eylül 2018 Cumartesi / 16.30
  İnegöl İlçe Stadyumu
 • 1. Hafta


  Gaziantepspor
  1-0

  Ankara Demirspor
  2 Eylül 2018 Pazar / 16.00
  Gaziantep Stadyumu
S TAKIM O G B M Puan
0 Gaziantepspor 0 0 0 0 0
 
 
 
 
Gaziantepspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
Tüm Hakları Gaziantepspor Kulübüne Aittir.
Gaziantepspor © 1969 - 2011