Sponsorumuz Mahmood Coffee''den takımımıza moral yemeği

 

Takımımızın forma göğüs sponsoru Mahmood Coffee Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mahsun Altunkaya Yönetim Kurulumuz, Teknik Ekip ve Futbolcularımız onuruna moral yemeği verdi.

 

Moral yemeğine Yönetim Kurumuzdan Mehmet Er, Hikmet Akay, Sadettin Gün, Mustafa Tutar, Salih Yüksel, Necmettin Polat, Mehmet Özdemir ve Çelebi Ergün ile Teknik Direktörümüz Bülent Uygun ve Oyuncularımızın yanı sıra sponsorlarımızdan Faik Bezek İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Faik Bezek ve Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay'da yer aldı.

 

BÜLENT UYGUN; "BİR SAVAŞ VERİYORUZ"

 

Teknik Direktörümüz Bülent Uygun; "Öncelikle bu güzel ortamda bizleri davet eden Mahmood Coffee yönetimine teşekkür ediyorum. Bizim birlik ve beraberliğimizi sağlamak ve bu anlamda şehrin bütünleşmesini sağlamak adına başta yönetim kurulumuz olmak üzere bizler, futbolcularımız ve teknik ekip olarak elimizden geldiği kadar Gaziantepspor'u güzel günlere götürmek ve bulunduğumuz bu konumdan yukarılara çıkarmak için onurlu ve gururlu bir savaş veriyoruz."

 

Tabii ki haksızlığa uğradık. Bu haksızlığa uğradığımız yerde şehrimizin önde gelenlerinin ve bununla birlikte taraftarlarımızın büyük desteğine ihtiyacımız var. Mahmood Coffee Yönetim Kurulu Başkanı Mahsun Altunkaya'ya bizi burada ağırladığı ve takımımıza sponsor olup maddi anlamda destek vererek takımımızın yanında olduğu için kendilerine teşekkür ediyorum. Ayrıca Faik Bezek İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Faik Bezek beye takımımızın forma sırt sponsoru olup bize ekonomik olarak her anlamda destek vererek takımımızı ayağa kaldırmak için gösterdiği özveri nedeniyle değerli teşekkür ediyorum.

 

MAHSUN ALTUNKAYA; "HER ZAMAN GAZİANTEPSPOR'UN YANINDAYIZ"

 

Altunkaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mahsun Altunkaya, "Mahmood Coffee olarak uzun yıllardan bu yana Türk sporuna elimizden geldiği kadar katkı sağlamaya çabalıyoruz. Özellikle Gaziantepspor'a bugüne kadar çok ciddi bir şekilde destek verdik ve bundan sonra da vermeye devam edeceğiz. Gaziantepspor'un şu andaki ligde ki durumu hepimiz için gerçekten çok üzücü ama ben inanıyorum ki başka Bülent hocanın ve futbolcu arkadaşlarımızın da katkılarıyla Gaziantepspor kümede kalacaktır. Bülent hocanın da dediği gibi Gaziantepspor küme düşerse bu şehir için çok üzücü bir durum olacaktır. Bizler elimizden geldiği kadarıyla Gaziantepspor'u bundan önce olduğu gibi bundan sonra da desteklemeye devam edeceğiz. Her ne olursa olsun, bu şehrin takımını desteklemek zorundayız. Bu şehirde yaşıyorsak, bu şehrin takımına sahip çıkmak zorundayız. Ben önümüzdeki 12 maçta futbolcu arkadaşlarımızdan 25 puan bekliyorum, bu puanla Gaziantepspor ligde kalacaktır."

 

HİKMET AKAY; “GAZİANTEPSPOR DÜŞMEYECEK”

 

Yöneticimiz Hikmet Akay, "Öncelikle bu güzel gecede bizleri ağırlayan Mahmood Coffee Yönetim Kurulu Başkanı değerli dostum Mahsun Altunkaya'ya bu güzel misafir peverliği için ve takımımıza vermiş olduğu maddi ve manevi destekleri için teşekkür ediyorum. Ayrıca diğer sponsorumuz Faik Bezek İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Faik Bezek bey’e de yanımızda bulunduğu için teşekkür ederim. Yönetici arkadaşlarımız burada, teknik ekip ve futbolcu kardeşlerimiz burada, yani ailece buradayız. Her zaman söylediğim bir şey vardır. Birlik ve berebirlikten güç doğar. Hocamıza, futbolcu kardeşlerimize inanıyoruz Gaziantepspor düşmeyecek."

 

 

 

Facebook
Twitter
KONU : ANTRENMAN
TARİH : 1 Temmuz 2018
SAAT :
YER : Celal Doğan Tesisleri
AÇIKLAMA : Antrenman Basın ve Taraftara açık.
  • 1. Hafta


    Gaziantepspor


    Gaziantepspor
    1 Eylül 2018 Cumartesi /
    Gaziantep Stadyumu
S TAKIM O G B M Puan
0 Gaziantepspor 0 0 0 0 0
 
 
 
 
Gaziantepspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
Tüm Hakları Gaziantepspor Kulübüne Aittir.
Gaziantepspor © 1969 - 2011