TFF 1. LÄ°G

9, 10, 11 ve 12. hafta programı açıklandı

 

TFF 1. Lig’in 9, 10, 11 ve 12. haftasında oynanacak karşılaşmaların programı açıklandı.

 

Kırmızı-Siyahlı ekibimiz, TFF 1. Lig’in 9. haftasında 21 Ekim Cumartesi günü saat 19.30’da Gaziantep Stadyumunda Çaykur Rizespor ile, Lig’in 10. haftasında 27 Ekim Cuma günü saat 18.00’da deplasmanda Samsunspor ile, Lig’in 11. haftasında 4 Kasım Cumartesi saat 13.00’da deplasmanda Elazığspor ile ve Lig’in 12. haftasında 20 Kasım 2017 Pazartesi saat 18.0’da Gaziantep Stadyumunda Boluspor ile karşılaşacak.

 

 

 

9.Hafta

20 Ekim 2017 Cuma

ADANASPOR A.Ş.

MKE ANKARAGÜCÜ

5 OCAK FATİH TERİM

18.00

21 Ekim 2017 Cumartesi

DENİZLİSPOR

ADANA DEMİRSPOR

DENİZLİ ATATÜRK

13.00

İSTANBULSPOR A.Ş.

ALTINORDU A.Ş.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

13.00

ELAZIĞSPOR

SAMSUNSPOR

ELAZIĞ ATATÜRK

19.30

GAZİANTEPSPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

GAZİANTEP STADYUMU

19.30

22 Ekim 2017 Pazar

ÜMRANİYESPOR

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR

13.00

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

GRANDMEDICAL MANİSASPOR

GİRESUN ATATÜRK

13.00

ESKİŞEHİRSPOR

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

ESKİŞEHİR YENİ STADYUM

15.30

BOLUSPOR

BALIKESİRSPOR BALTOK

BOLU ATATÜRK

18.00

 

 

 

10.Hafta

27 Ekim 2017 Cuma

SAMSUNSPOR

GAZİANTEPSPOR

 

18.00

28 Ekim 2017 Cumartesi

BALIKESİRSPOR BALTOK

ADANASPOR A.Ş.

BALIKESİR ATATÜRK

13.00

ALTINORDU A.Ş.

ESKİŞEHİRSPOR

BORNOVA STADI

19.30

29 Ekim 2017 Pazar

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

DENİZLİSPOR

KAZIM KARABEKİR

13.00

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

ELAZIĞSPOR

GAZİANTEP STADYUMU

13.00

ADANA DEMİRSPOR

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

5 OCAK FATİH TERİM

15.30

GRANDMEDICAL MANİSASPOR

ÜMRANİYESPOR

MANİSA 19 MAYIS

18.00

30 Ekim 2017 Pazartesi

MKE ANKARAGÜCÜ

İSTANBULSPOR A.Ş.

ANKARA 19 MAYIS STADI

18.00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

BOLUSPOR

ÇAYKUR DİDİ

18.00

 

 

 

11.Hafta

03 Kasım 2017 Cuma

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

GRANDMEDİCAL MANİSASPOR

GAZİANTEP STADYUMU

18.00

04 Kasım 2017 Cumartesi

ELAZIĞSPOR

GAZİANTEPSPOR

ELAZIĞ ATATÜRK

13.00

ÜMRANİYESPOR

ADANA DEMİRSPOR

ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR

13.00

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

GİRESUN ATATÜRK

15.30

DENİZLİSPOR

ALTINORDU A.Ş.

DENİZLİ ATATÜRK

15.30

05 Kasım 2017 Pazar

İSTANBULSPOR A.Ş.

BALIKESİRSPOR BALTOK

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

13.00

BOLUSPOR

SAMSUNSPOR

BOLU ATATÜRK

13.00

ESKİŞEHİRSPOR

MKE ANKARAGÜCÜ

ESKİŞEHİR YENİ STADYUM

15.30

ADANASPOR A.Ş.

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

5 OCAK FATİH TERİM

18.00

 

 

 

12.Hafta

17 Kasım 2017 Cuma

MKE ANKARAGÜCÜ

DENİZLİSPOR

ANKARA 19 MAYIS STADI

18.00

18 Kasım 2017 Cumartesi

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

ÜMRANİYESPOR

KAZIM KARABEKİR

13.00

GRANDMEDİCAL MANİSASPOR

ELAZIĞSPOR

MANİSA 19 MAYIS

13.00

ADANA DEMİRSPOR

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

5 OCAK FATİH TERİM

15.30

19 Kasım 2017 Pazar

SAMSUNSPOR

ADANASPOR A.Ş.

 

13.00

BALIKESİRSPOR BALTOK

ESKİŞEHİRSPOR

BALIKESİR ATATÜRK

13.00

ALTINORDU A.Ş.

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

BORNOVA STADI

15.30

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

İSTANBULSPOR A.Ş.

ÇAYKUR DİDİ

18.00

20 Kasım 2017 Pazartesi

GAZİANTEPSPOR

BOLUSPOR

GAZİANTEP STADYUMU

18.00

 

 

 

 

Facebook
Twitter
KONU : ANTRENMAN
TARİH : 10 Eylül 2018 Pazartesi
SAAT : 16.00
YER : Celal Doğan Tesisleri
AÇIKLAMA : Antrenman Basın ve Taraftara açık.
  • 2. Hafta


    İnegölspor


    Gaziantepspor
    08 Eylül 2018 Cumartesi / 16.30
    İnegöl İlçe Stadyumu
  • 1. Hafta


    Gaziantepspor
    1-0

    Ankara Demirspor
    2 Eylül 2018 Pazar / 16.00
    Gaziantep Stadyumu
S TAKIM O G B M Puan
0 Gaziantepspor 0 0 0 0 0
 
 
 
 
Gaziantepspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
Tüm Hakları Gaziantepspor Kulübüne Aittir.
Gaziantepspor © 1969 - 2011