Yönetim Kurulumuz Ticaret Odası''nı ziyaret etti

 

Gaziantepspor için çalışmalarına yoğun bir şekilde ara vermeden devam eden Yönetim Kurulumuz, şehrimizde bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ederek, Kulübümüz ve Takımımız hakkında bilgi veriyor.

 

Gaziantepspor’umuz için yapılan çalışmaların anlatıldığı ziyaret kapsamında Başkanımız Huzeyfe Durmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Beyhan Hıdıroğlu’nuziyaret etti.

 

Yönetim Kurulumuzun göreve geldiği günden bu güne Gaziantepspor’umuz için yapılanlar anlatılan ziyarette, Beyhan Hıdıroğlu ile görüş alışverişinde bulunuldu ve projeler anlatıldı. Gaziantep Şehrinin en önemli markası olan Gaziantepspor’a tüm STK’ların destek vermesi gerektiğini dile getiren Başkanımız Huzeyfe Durmaz, hep birlikte şehrimizin, camiamızın ve taraftarlarımızın desteği ile takımımız daha iyi yerlere gelecektir. Taraftarlarımızdan Gaziantepspor’umuza tüm maçlarda sonuç ne olursa olsun sonuna kadar Gaziantep Stadyumunu doldurup destek vermeye bekliyoruz dedi.

 

 

 

Facebook
Twitter
KONU : ANTRENMAN
TARİH : 10 Eylül 2018 Pazartesi
SAAT : 16.00
YER : Celal Doğan Tesisleri
AÇIKLAMA : Antrenman Basın ve Taraftara açık.
 • 2. Hafta


  İnegölspor


  Gaziantepspor
  08 Eylül 2018 Cumartesi / 16.30
  İnegöl İlçe Stadyumu
 • 1. Hafta


  Gaziantepspor
  1-0

  Ankara Demirspor
  2 Eylül 2018 Pazar / 16.00
  Gaziantep Stadyumu
S TAKIM O G B M Puan
0 Gaziantepspor 0 0 0 0 0
 
 
 
 
Gaziantepspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
Tüm Hakları Gaziantepspor Kulübüne Aittir.
Gaziantepspor © 1969 - 2011