Yönetim Kurulumuzdan GGC Başkanlığına Ziyaret

 

Gaziantepspor için çalışmalarına yoğun bir şekilde ara vermeden devam eden Yönetim Kurulumuz, şehrimizde bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ederek, Kulübümüz ve Takımımız hakkında bilgi veriyor.

 

Gaziantepspor’umuz için yapılan çalışmaların anlatıldığı ziyaret kapsamında Başkanımız Huzeyfe Durmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti başkanlığını ziyaret etti.

 

Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay, Gaziantepspor'un zor dönemden geçtiğini belirterek; "Huzeyfe Durmaz ve ekibi ateşten gömlek giyerek açıkça sı zor bir yükün altına girdiler. Gaziantepspor bu şehrin markasıdır, herkesin bu takıma destek olması gerekiyor" dedi.

 

Başkanımız Huzeyfe Durmaz, Gaziantepspor'u iyi yerlere taşımak için çalıştıklarını belirterek; Biz buraya konuşmaya değil, iş yapmaya geldik. Bizim amacımız Gaziantepspor'u zor durumdan kurtarmaktır. Biz bu işin altına elimizi değil, gövdemizi koyduk. Bu yükün altından kalkmak sadece ben ve yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımız ile olmaz. Basınımızla, Taraftarıyla, Şehrin önde gelenleriyle el ele vermeliyiz. Biz önce icraat yapacağız. Ondan sonra konuşacağız. Taraftarlarımızdan ricamız takıma destek olsunlar. Genç futbolcu arkadaşlarımıza destek olsunlar. Sosyal Medyada onun adamı, bunun adamı diyorlar ama biz kimsenin adamı değiliz. Bunu zamanla herkese göstereceğiz. Eğer hepimizin tek derdi Gaziantepspor ise, Gaziantepspor yaşasın diyorsak el ele verelim ve bu takımı ayağa kaldıralım.

 

 

 

 

 

Facebook
Twitter
KONU : ANTRENMAN
TARİH : 10 Eylül 2018 Pazartesi
SAAT : 16.00
YER : Celal Doğan Tesisleri
AÇIKLAMA : Antrenman Basın ve Taraftara açık.
 • 2. Hafta


  İnegölspor


  Gaziantepspor
  08 Eylül 2018 Cumartesi / 16.30
  İnegöl İlçe Stadyumu
 • 1. Hafta


  Gaziantepspor
  1-0

  Ankara Demirspor
  2 Eylül 2018 Pazar / 16.00
  Gaziantep Stadyumu
S TAKIM O G B M Puan
0 Gaziantepspor 0 0 0 0 0
 
 
 
 
Gaziantepspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
Tüm Hakları Gaziantepspor Kulübüne Aittir.
Gaziantepspor © 1969 - 2011