YAŞASIN ŞEHİR TAKIMLARI

 

Saygıdeğer Gaziantepspor Taraftarları ve Türk Halkı.

 

Şehirler Futbol takımları ile tanınmaktadır. Futbol Takımları Şehirleri yaşatır. İsmini taşıyan bir futbol takımına sahip değilse, o şehir henüz tam bir şehir olamamıştır.

 

Gaziantepspor’umuz yıllardır yetiştirdiği ve Türk Futboluna sunduğu birçok yetenekli oyuncular ve Avrupa Kupalarında oynadığı maçlar ile Şehrimizin tanıtımını Ülkemizde ve Ülkemiz dışında gururla yapmıştır. Gaziantepspor bir Tarih’tir. 50 Yılık tarihi boyuncu geçmişte bu tarihten nemalananlar ne yazık ki zor günlerinde tarihine sırt çevirmiştir. Ancak şunu tüm kesimlerin çok iyi bilmesi gerekmektedir ki ne yaparlarsa yapsınlar GAZİANTEPSPOR ilelebet var olacak, olmaya devam edecektir.

 

Bizler Türk Futbolunun içinde bulunduğu bu duruma sessiz kalınmasını, kötü yönetilmesini ve takımlarımızı bu durumlara düşürenlerden hesap sorulmasını isteyen tüm ANADOLU’nun sesi olarak hiçbir zaman susmayacağız. Sadece GAZİANTEPSPOR için bağırmayacağız; bizim gibi bu ülkenin TARİHİ olan ESKİŞEHİRSPOR, BURSASPOR, SAKARYASPOR, KOCAELİSPOR, ANKARAGÜCÜ, SAMSUNSPOR, MERSİN İDMAN YURDU, KARŞIYAKASPOR, MANİSASPOR, KARABÜKSPOR, ELAZIĞSPOR, ORDUSPOR gibi taraftarı ile futbolumuza renk katan tüm TAKIMLARIMIZ için bağıracağız ve ne kadar düşsek te sesimizi yükseltmeye devam edeceğiz. Şunu herkes çok iyi bilsin ki, Devletimizin Milyonlar harcayarak yaptırdığı Stadyumlarda proje takımlarının 5-10 taraftarından, semt sahalarında bizlerin sesi çok daha fazla çıkacaktır. FUTBOL TARAFTAR İLE GÜZELDİR. TARAFTAR YOKSA FUTBOL’UN HİÇBİR ANLAMI YOKTUR.

 

Futbola ve Gaziantepspor’a gönül veren ve kalbi ANADOLU için çarpan bütün taraftarlarımızı, artık yeter demeye davet ediyoruz. Kulüplerimizi milyonluk borç batağına sürükleyenlerden hesap sorulmadığı ve içinde bulundukları zor durumu gündeme getirmek için elimizden geleni yapacağız. 2 Aralık Pazar günü saat 15.00’dan itibaren Başkanımız, Yönetimimiz ve Taraftarlarımız ile birlikte açlık grevimizi başlatıyoruz. Tüm taraftarlarımızı Pazar günü 15.00’da Demokrasi meydanına bekliyoruz.

 

YAŞASIN #şehirtakımları

 

Saygılarımızla;

 

 

Gaziantepspor Kulübü

 

 

Facebook
Twitter
KONU : ANTRENMAN
TARİH : 17 Ocak 2019 Perşembe
SAAT : 15.00
YER : Celal Doğan Tesisleri
AÇIKLAMA : Antrenman Basın ve Taraftara açık.
 • 2. Hafta


  İnegölspor


  Gaziantepspor
  08 Eylül 2018 Cumartesi / 16.30
  İnegöl İlçe Stadyumu
 • 1. Hafta


  Gaziantepspor
  1-0

  Ankara Demirspor
  2 Eylül 2018 Pazar / 16.00
  Gaziantep Stadyumu
S TAKIM O G B M Puan
0 Gaziantepspor 0 0 0 0 0
 
 
 
 
Gaziantepspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
Tüm Hakları Gaziantepspor Kulübüne Aittir.
Gaziantepspor © 1969 - 2011