ZORUNLU AÇIKLAMA

 

Bugün Gaziantep 27 gazetesinde tesislerimizin tamamen kapatıldığı ve Personelin aylardır maaş alamadığı şeklinde yayınlanan haberde yer alan içerik ve yazılanlar tamamen hayal ürünüdür.

 

Söz konusu haberde iddia edildiği gibi tesislerimiz kapatılmamış ve faal durumdadır. Ayrıca tesislerimize gelmeden, yetkililerden veya şahsımdan bilgi almadan birçok futbolcunun satıldığı ve personelin aylardır maaş alamadığı için tesislere gitmediği yönünde bir haber yapmak gazetecilik mesleği için tam bir fiyaskodur. Tüm gelirlerine temlik konulan ve hiçbir geliri olmayan Kulübümüzün ekonomik anlamda nasıl bir durumda olduğu tüm sporseverler ve kamuoyu tarafından biliniyorken, mevcut çalışan Personelimizin göreve geldiğimiz günden bu güne tüm maaşları ödenmiş olup sadece Aralık ayı maaşları ödenmemiştir. Hiçbir araştırma yapmadan masa başında yalan yanlış haber yapmaya alışmış olan bu zihniyet bilsin ki; birçok futbolcu satılmamış, sadece Kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda Serhan Yılmaz ve Hasan genç satılmıştır.

 

Yalan yanlış haberler ile insanlara iftira atan bu şahıslar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağımın da bilinmesini isterim. Sporseverlerden ve Taraftarlarımızdan hayal ürünü bu tarz haberlere itibar etmemelerini önemle rica ederim.

 

Saygılarımla,

 

 

Hasan ŞAHİN

Gaziantepspor Kulübü Başkanı

 

 

Facebook
Twitter
KONU : ANTRENMAN
TARİH : 17 Ocak 2019 Perşembe
SAAT : 15.00
YER : Celal Doğan Tesisleri
AÇIKLAMA : Antrenman Basın ve Taraftara açık.
 • 2. Hafta


  İnegölspor


  Gaziantepspor
  08 Eylül 2018 Cumartesi / 16.30
  İnegöl İlçe Stadyumu
 • 1. Hafta


  Gaziantepspor
  1-0

  Ankara Demirspor
  2 Eylül 2018 Pazar / 16.00
  Gaziantep Stadyumu
S TAKIM O G B M Puan
0 Gaziantepspor 0 0 0 0 0
 
 
 
 
Gaziantepspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
Tüm Hakları Gaziantepspor Kulübüne Aittir.
Gaziantepspor © 1969 - 2011