Zorunlu Açıklama: Gaziantep27 Gazetesi

 

Üzülerek belirtmek isteriz ki, Gaziantep 27 Gazetesi son günlerde sayfalarını Gaziantepspor ile ilgili yalan haberler ile dolduran, yaptıkları haberlerle huzursuzluk ortamı yaratmaya çalışan bir anlayışla yayın yapmaktadır. Yakışıksız dedikodulardan senaryolar üretilerek asılsız haberler hazırlanmasına hoşgörü göstermemiz mümkün değildir.

 

Bugün gazetenin spor sayfasına taşıdıkları haberde Kulübümüze ait olan GP Sports Sistemlerinin çok ucuz bir fiyata apar topar Hatayspor’a satıldığı yönünde bir iddia ortaya atarak iddialarına açıklama beklediklerini yazmışlar. Yapılan haber kendi içinde o kadar yalanlar ve çelişkiler ile dolu ki hangisine cevap vereceğimizi bilmiyoruz.

 

1-) Haberin başlığında cihazın değerinin 670 bin TL olduğu yazılmış ancak haberin içeriğinde 70 bin Euro olduğu belirtilmiş. 70 Bin Euro bugünkü kur ile 427 bin TL yapıyor. Öncelikle cihazın yenisinin ne kadar olduğuna karar vermelerini bekliyoruz?

 

2-) Cihaz Kulübümüz tarafından 3 sezon önce yurt dışından 25 Bin Dolar karşılığı satın alınmıştır. Bugünkü Dolar Kuru ile 130 Bin TL yapmaktadır. Şuan bu cihazın yeni versiyonları dahi iddia ettikleri fiyatlarda değil, 20 Bin Euro civarlarındadır.

 

3-) Cihazın Kulübümüzde atıl durumda durmakta olup, kullanılması için her yıl güncelleme bedeli ödenmesi gerekmektedir. Depoda atıl olarak kalması ve çürümeye bırakılması ne kadar doğrudur?

 

4-) Cihazın 60 Bin TL karşılığında satıldığını iddia etmişler ancak cihaz Hatayspor Kulübüne Fatura karşılığı 70 Bin TL’ye satılmış olup ödemesi Hatayspor Kulübünce tarafımıza yapılmıştır.

 

5-) Bu cihazın satışından elde edilen gelir ile Personel Maaşları ödenmiş ve Kulübümüzün giderleri karşılanmıştır.

 

Yazılan bu yalan haberlerin boşa çıkması, itibar görmemesinden dolayı Kulübümüz adına mutlu, söz konusu medya organı adına üzüntülüyüz!

 

Taraftarlarımızdan ve Sporseverlerden hayal ürünü bu tarz haberlere itibar etmemelerini önemle rica ederiz.

 

 

Saygılarımızla,

 

 

Gaziantepspor Kulübü

 

 

 

 

Facebook
Twitter
KONU : ANTRENMAN
TARİH : 17 Ocak 2019 Perşembe
SAAT : 15.00
YER : Celal Doğan Tesisleri
AÇIKLAMA : Antrenman Basın ve Taraftara açık.
 • 2. Hafta


  İnegölspor


  Gaziantepspor
  08 Eylül 2018 Cumartesi / 16.30
  İnegöl İlçe Stadyumu
 • 1. Hafta


  Gaziantepspor
  1-0

  Ankara Demirspor
  2 Eylül 2018 Pazar / 16.00
  Gaziantep Stadyumu
S TAKIM O G B M Puan
0 Gaziantepspor 0 0 0 0 0
 
 
 
 
Gaziantepspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
Tüm Hakları Gaziantepspor Kulübüne Aittir.
Gaziantepspor © 1969 - 2011